?

Log in

Review

« previous entry | next entry »
Sep. 13th, 2007 | 06:39 pm
location: dormitory
mood: mellowmellow
music: huming of the fridge

I came back here to post a review.  About movie "Becoming Jane".  And since I am not a native english speaker, I will write it in lithuanian...

"Becoming Jane" man padarė daug didesnį įspūdį negu "Pride and Prejudice", nors filmas apie Jane Austen ir buvo padarytas per daug pabrėžiamai lyginant jos sukurtos istorijos ir pačios Jane gyvenimą. Patiko žavus aktorius James MacAvoy, kuris vaidino Jane mylimąjį Tom Lefroy (MacAvoy- Lefroy?), gaila tik, kad aktorius realybėj mažiukas (170cm), aš mėgstu didelius vyrus:D. Na, dėl ko aš keikiausi tik įsijungus filmą, buvo pagrindinės Jane Austen vaidinančios aktorės pasirinkimas. Kad Anne Hathaway graži aš nesiginčysiu, bet pasičingysiu, kad iš JAV kilusiai aktorei tikrai nelemta ir nesiseka vaidinti britę. Jos akcentas, o tiksliau jo nebuvimas skambėjo baisiai ir mano ausys dar ilgai jautėsi nuskriaustos negavusios gardžios dozės rėžiančio britiško akcento. Bet grįžkime prie siužeto! Viskas daugiau ar mažiau atitiko realų Jane gyvenimo aprašymą, aš net sužinojau, kad ji turėjo ne tik vyresnįjį brolį ir seserį Cassandra, kuri, kaip ir Jane, niekada neištekėjo, bet ir jaunesnį kurčnebylį brolį. Istorija ir veiksmas vystosi greitai, nei viena vieta neišsitęsia, o baliaus scena teikia ypač didelį pasitekinimą akims. Dar vienas žavus herojus yra Mr. Wisley, nerangus, drovus, bet geras žmogelis, kuris peršasi Jane, bet ji atstumia jo pasiūlymą, taip užsitraukdama Wisley turtingos tetos nemalonę. Pats Ponas Vislis visiškai Jane supranta ir lieka jos draugu prieš tetos valią. Filmo pabaiga privertė net mane išspausti porą ašarų ir garantavo deresiją gerom porai valandų. Jane ir jos dabar jau (po jausmingos baliaus scenos) sužadėtinis, susitaria nepaisydami prieštaravimų bei trukdžių bėgti į Londoną savo meilės vardan. Deja, toks maištingas poelgis (tais laikais moteriai tai garantavo reputacijos praradimą visam laikui) nelemia herojams geros pabaigos. Jane nelaimingo, jeigu taip galima teigti, atsitiktinumo dėka randa Tom piniginėje laišką nuo jo seserų, iš kurio turinio tampa aiškų, kad jo šeimos ypač sunki finansinė padėtis ir pabėgdamas su ja, vyrukas nebegalės išlaikyti aibės vargšių seserų XD Jane apsisrendžia jų labui. Filmo pabaiga - Jane ir Tom susitikimas bemaž po dvidešimties metų. Abu senstelėje ir teapsikeičia vien tik žvilgsniais. Sako, jos pačios meilės istorija įkvėpė romaną "Puikybė ir prietarai", o šaunusis Ponas Darsis yra ne kas kitas, o pats Tom Lefroy. 

I really enjoyed watching this movie and I ardently suggest you go and see it too.

Tags:

Link | Leave a comment | Share

Comments {6}

kronos_quartet

(no subject)

from: kronos_quartet
date: Sep. 14th, 2007 04:07 am (UTC)
Link

not much practising in english, eh? ;]]]

Reply | Thread

Aiste

(no subject)

from: ladyteggy
date: Sep. 14th, 2007 10:17 am (UTC)
Link

again with your witty comments X]as if you write anything at all here:P this review is not for english readers for they can read plenty about this movie without bothering themselves with my unnecessary opinion.

Reply | Parent | Thread

(no subject)

from: monohate
date: Sep. 15th, 2007 10:31 am (UTC)
Link

Labas Aistė,
nusprendžiau pasižiūrėti, ar neturiu bendrų livejournal vartotojų iš Didždvario ir radau tave. :-) Vat tik dvėjoju, ar tik mes kartu nesimokėme toje pačioje klasėje?

Tarp kitko, labai geras aprašymas, man patiko. Ačiū. Jau siunčiuosi šitą filmą. :-)

Reply | Thread

Aiste

(no subject)

from: ladyteggy
date: Sep. 15th, 2007 11:02 am (UTC)
Link

Sveikas,
tu teisus, mes mokėmės toje pačioje kalsėje, VIe, auklėtoja A. Balinskienė? ;) O tu, jei neklystu, esi Vladimiras? Kaip įdomu tarp livejournal vartotojų sutikti kažką pažįstamo.
Beje, filmas tikrai neblogas, džiugu, kad mano aprašymas paliko gerą įspūdį. ;)

Reply | Parent | Thread

(no subject)

from: monohate
date: Sep. 15th, 2007 12:01 pm (UTC)
Link

Taip, čia aš. Gal gali parašyti savo el. pašto adresą, jei, aišku, įdomu būtu susirašyti? Noriu pabendrauti. :-)

Reply | Parent | Thread

Aiste

(no subject)

from: ladyteggy
date: Sep. 15th, 2007 01:01 pm (UTC)
Link

Žinoma, mano kontaktai: hellsingiene@one.lt arba axi_is_love@yahoo.com :)

Reply | Parent | Thread